برنامه زمانبندی و جانمایی نمایشگاه ایران آگروفود 2020 اعلام شد
برنامه زمانبندی و جانمایی نمایشگاه ایران آگروفود 2020 اعلام شد
اقتصادسبز آنلاین: کد کاربری و گذر واژه جهت ورود به سایت جانمایی و اعلام برنامه زمانبندی آغاز جانمایی نمایشگاه ایران آگروفود 2020 برای ثبت‌نام کنندگان ارسال شد.

اقتصادسبز آنلاین: کد کاربری و گذر واژه جهت ورود به سایت جانمایی و اعلام برنامه زمانبندی آغاز جانمایی نمایشگاه ایران آگروفود 2020 برای ثبت‌نام کنندگان ارسال شد.

به گزارش خبرنگار ما، به اطلاع کلیه متقاضیان محترم مشارکت در بخش داخلی نمایشگاه ایران آگروفود 2020 می رساند، کد کاربری و گذر واژه ورود به سایت نمایشگاه به انضمام برنامه زمانبندی آغاز فعال شدن سایت جانمائی به شرکت‌هایی که نسبت به ارسال فرم اولیه درخواست – با اعلام آدرس پست الکترونیک – و تعهدنامه مربوط به مفاد پروتکل‌های بهداشتی شرکت سهامی نمایشگاه‌ها و وزارت بهداشت، درمان، همچنین مدارک خود را جهت بررسی ارزی-ریالی به ستاد برگزاری ارسال کرده بودند و مجاز به رزرو غرفه در بخش داخلی نمایشگاه تشخیص داده شده اند، ارسال گردیده است.

عدم دریافت احتمالی ایمیل اعلام کد کاربری و گذر واژه می‌تواند به یکی از دلائل زیر باشد:

· عدم ارائه مدارک لازم جهت بررسی ارزی-ریالی

· عدم ارائه تعهدنامه مربوط به مفاد پروتکل‌های بهداشتی شرکت سهامی نمایشگاه‌ها و وزارت بهداشت، درمان

· تشخیص عدم مرتبط یا جانبی بودن گروه کالائی یا عدم مجاز بودن متقاضی به رزرو غرفه در بخش داخلی نمایشگاه

· عدم ارائه یا عدم صحت آدرس ایمیل ارائه شده

لطفا” در صورت عدم دریافت ایمیل یاد شده شامل اطلاعات کاربری و برنامه زمان بندی آغاز جانمائی، قبل از هرگونه اقدامی جهت اطمینان قطعی از عدم دریافت، در صفحه اصلی وب سایت سمت راست بالای صفحه روی علامت قرمز ورود به کنترل پانل کلیک نموده و با ورود به صفحه «ورود به سامانه» کلمه آبی رنگ «فراموشی رمز عبور» را کلیک نمائید و در صفحه ای که باز می شود آدرس ایمیلی را که در فرم درخواست اولیه به ستاد برگزاری ارائه نموده اید وارد و دکمه «ارسال به ایمیل» را کلیک نمائید. پس از آن مجددا” Inbox خود را کنترل فرمائید.
لطفا توجه فرمائید که آغاز جانمائی اینترنتی کلیه گروههای کالائی صبح روز چهارشنبه 19 شهریور خواهد بود.
لازم به تاکید مجدد است‌:

چنانچه قبلا” نیز در بخش راهنمای مشارکت کنندگان به اطلاع رسیده است :

توصیه می شود تا اطلاعات کامل شرکت را که مربوط به «فرم ثبت نام(اینترنتی)» غرفه است، قبل از شروع جانمائی اینترنتی با مراجعه به صفحه ویرایش اطلاعات در کنترل پانل با دقت و بطور صحیح تکمیل و ذخیره نمائید تا در زمان جانمائی از اتلاف وقت خودداری شود.
“از آنجا که اطلاعات این فرم در بانک اطلاعاتی شرکت کنندگان نمایشگاه (جهت امور اطلاع رسانی، درج در بانک اطلاعاتی، اطلاع رسانی به بازدید کنندگان و ….) تا پایان نمایشگاه و جهت نمایشگاه‌های سالهای آتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، لازم است تا اطلاعات درخواستی بصورت صحیح، دقیق و کامل در فرم درج شود. مسئولیت عدم مطابقت اطلاعات درج شده در فرم ثبت نام اینترنتی با مشخصات شرکت بعهده خود شرکت کنندگان خواهد بود .”
در صورتیکه کد کاربری و گذر واژه را با فونت فارسی دریافت نموده اید، لازم است برای امکان ورود به کنترل پنل ابتدا کد کاربری و گذر واژه را به فونت لاتین تبدیل نمائید.
در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکل در خصوص کد کاربری و گذر واژه مطلب خود را بصورت ایمیلی با قید نام شرکت در بخش موضوع فقط بصورت کتبی به آدرس palar.cv@gmail.com ارسال نمائید.

در این اطلاعیه یک‌بار دیگر خاطر نشان شده است:

دریافت کدکاربری و گذرواژه از ستاد برگزاری لزوما” به معنای امکان واگذاری غرفه به متقاضیان نمی باشد و تخصیص و انتخاب مکان غرفه براساس اولویت زمانی مراجعه به سایت جانمائی(براساس برنامه زمانبندی)، انتخاب غرفه و ثبت فرم اینترنتی و انجام مراحل اینترنتی تا انتها بوده و در صورت مراجعه متقاضی به سایت جانمائی پس از تکمیل ظرفیت سالنهای تحت پوشش برگزار کننده هیچگونه تعهدی جهت تخصیص غرفه به متقاضی نخواهد داشت. ضمن اینکه تخصیص فضا با متراژ‌های بالا به متقاضیان در سالنهای تحت پوشش امکان پذیر نمی باشد.
ضمنا” توجه فرمائید پیامک‌های اطلاع رسانی‌های ستاد برگزاری فقط از طریق شماره 300073182 و شبکه مجازی اطلاعیه‌ها به نشانی- https://t.me/IranAgroFood2018 – به متقاضیان و مشارکت کنندگان ارسال خواهد شد.