تأکید مدیرعامل بانک کشاورزی بر مقابله با کرونا در گفت‌و‌گو با روسای شعب در استان‌ها
تأکید مدیرعامل بانک کشاورزی بر مقابله با کرونا در گفت‌و‌گو با روسای شعب در استان‌ها
اقتصادسبز آنلاین: خدارحمی، روز سه شنبه 20 اسفندماه با برخی از روسای شعب این بانک در استان‌هایی که ویروس کرونا شیوع بیشتری داشته است، تلفنی گفت وگو کرد.

اقتصادسبز آنلاین: خدارحمی، روز سه شنبه ۲۰ اسفندماه با برخی از روسای شعب این بانک در استان‌هایی که ویروس کرونا شیوع بیشتری داشته است، تلفنی گفت وگو کرد.

به گزارش خبرنگار ما، روح اله خدارحمی، مدیرعامل بانک کشاورزی، در این تماس تلفنی ضمن تأکید بر ضرورت جدیت مقابله با ویروس کرونا،از روسای شعب خواست با رعایت نکات و توصیه‌های پزشکی به کنترل اوضاع تا عادی شدن شرایط کمک کنند.
بر اساس این گزارش، خدارحمی در تماس با روسای شعب در استان‌های گیلان، قم، مازندران،گلستان و ….، ضمن آرزوی تندرستی برای آنان، از زحمات و تلاش‌های کارکنان این شعب در شرایط بحرانی و خدمت رسانی به موقع به مشتریان قدردانی و ابراز امیدواری کرد: با همدلی و تلاش همه کارکنان از این روزهای سخت عبور کنیم.
این گزارش می‌افزاید، ستاد مقابله با ویروس کرونا در بانک کشاورزی تشکیل شده است و این بانک با توجه به شرایط ویژه بهداشتی کشور و با هدف کنترل وپیشگیری از شیوع ویروس کرونا، برای تسهیل استفاده هموطنان عزیز از درگاه‌های غیر‌حضوری و کاهش مراجعات حضوری مردم به شعب و دستگاه‌های خودپرداز اقداماتی را انجام داده است. / روابط عمومی و همکاری‌های بین الملل بانک کشاورزی